IPD50R380CEAUMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD50R380CEAUMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD50R380CEAUMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD50R380CEAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD50R380CEAUMA1
Descriere
MOSFET N-CH 500V 14.1A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 500 V 14,1A (Tc) 98W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD50R380CEAUMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
24.8 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
584 pF @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
98W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
13V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
380mOhm la 3,2A, 13V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 260µA