IPD50N04S4L08ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD50N04S4L08ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD50N04S4L08ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD50N04S4L08ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD50N04S4L08ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 40V 50A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 40 V 50A (Tc) 46W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-313
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD50N04S4L08ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
30 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
+20V, -16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2340 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
46W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-313
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
7,3mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,2V la 17µA