IPD50N03S207ATMA1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 17.532
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 56.800
Fișă de date
Taiwan Semiconductor Corporation
Canal-N 30 V 50A (Tc) 136W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-11
IPD50N03S207ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPD50N03S207ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IPD50N03S207ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IPD50N03S207ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD50N03S207ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 30V 50A TO252-3
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
IPD50N03S207ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
68 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2000 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
136W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-11
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
7,3mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 85µA