IPD30N08S2L21ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD30N08S2L21ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD30N08S2L21ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD30N08S2L21ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD30N08S2L21ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 75V 30A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 75 V 30A (Tc) 136W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-11
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD30N08S2L21ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
72 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1650 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
136W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
75 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-11
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
20,5mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 80µA