IPD30N03S2L10ATMA1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Infineon Technologies
În stoc: 4.397
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 103
Canal-N 30 V 30A (Tc) 100W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-11
IPD30N03S2L10ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPD30N03S2L10ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD30N03S2L10ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 30V 30A TO252-3
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
42 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1200 pF @ 25 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
100W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3-11
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
10mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 50µA