IPB65R045C7ATMA2
Numărul produsului DigiKey
IPB65R045C7ATMA2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB65R045C7ATMA2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPB65R045C7ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB65R045C7ATMA2
Descriere
MOSFET N-CH 650V 46A TO263-3
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 46A (Tc) 227W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-3
Modele EDA/CAD
IPB65R045C7ATMA2 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
93 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4340 pF @ 400 V
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
227W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
45mOhm la 24,9A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1,25mA