IPB049NE7N3GATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPB049NE7N3GATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB049NE7N3GATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB049NE7N3GATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 75V 80A D2PAK
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 75 V 80A (Tc) 150W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-3
Modele EDA/CAD
IPB049NE7N3GATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
68 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4750 pF @ 37.5 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
150W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
75 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,9mOhm la 80A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,8V la 91µA