IPB010N06NATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPB010N06NATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPB010N06NATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPB010N06NATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPB010N06NATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 60V 45A/180A TO263-7
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 45A (Ta), 180A (Tc) 300W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO263-7
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPB010N06NATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
208 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
15000 pF @ 30 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO263-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 280µA