IPA60R180P7SXKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IPA60R180P7SXKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IPA60R180P7SXKSA1
Descriere
MOSFET N-CHANNEL 600V 18A TO220
Termen de livrare standard al producătorului
48 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 18A (Tc) 26W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO220-3-312
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPA60R180P7SXKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
25 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1081 pF @ 400 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
26W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO220-3-312
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
180mOhm la 5,6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 280µA