IMZA65R020M2HXKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IMZA65R020M2HXKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IMZA65R020M2HXKSA1
Descriere
SILICON CARBIDE MOSFET
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 650 V 83A (Tc) 273W (Tc) Orificiu străpuns PG-TO247-4-8
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
57 nC @ 18 V
Prod.
Vgs (Max)
+23V, -7V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2038 pF @ 400 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
273W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
650 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
15V, 20V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO247-4-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
18mOhm la 46,9A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5,6V la 9,5mA