IKW50N65WR5XKSA1
Numărul produsului DigiKey
IKW50N65WR5XKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IKW50N65WR5XKSA1
Descriere
IGBT TRENCH 650V 80A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
39 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Trench 650 V 80 A 282 W Orificiu străpuns PG-TO247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IKW50N65WR5XKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Energie de comutare
840µJ (pornit), 220µJ (oprit)
Producător
Infineon Technologies
Tip intrare
Standard
Serie
Încărcare poartă
230 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
45ns/417ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
400V, 25A, 16Ohm, 15V
Tip IGBT
Trench
Timp recuperare inversă (trr)
110 ns
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
650 V
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
80 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
150 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
1,8V la 15V, 50A
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO247-3
Putere - Max
282 W