IHW30N135R5XKSA1
Numărul produsului DigiKey
448-IHW30N135R5XKSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IHW30N135R5XKSA1
Descriere
IGBT TRENCH FS 1350V 60A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
69 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Trench Field Stop 1350 V 60 A 330 W Orificiu străpuns PG-TO247-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IHW30N135R5XKSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Energie de comutare
1,4mJ (oprire)
Producător
Infineon Technologies
Tip intrare
Standard
Serie
Încărcare poartă
235 nC
Ambalaj
Tub
Td (pornit/oprit) la 25°C
-/310ns
Stare piesă
Activ
Condiție de testare
600V, 30A, 10Ohm, 15V
Tip IGBT
Trench Field Stop
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1350 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector (Ic) (Max)
60 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
90 A
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
1,95V la 15V, 30A
Număr produs de bază
Putere - Max
330 W