IAUS300N08S5N012TATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IAUS300N08S5N012TATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IAUS300N08S5N012TATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IAUS300N08S5N012TATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IAUS300N08S5N012TATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 80V 300A HDSOP-16-2
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 300A (Tj) 375W (Tc) Montare pe suprafață PG-HDSOP-16-2
Modele EDA/CAD
IAUS300N08S5N012TATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
231 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
16250 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
80 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-HDSOP-16-2
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,2mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,8V la 275µA