IAUC100N10S5L040ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-IAUC100N10S5L040ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-IAUC100N10S5L040ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-IAUC100N10S5L040ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IAUC100N10S5L040ATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 100A 8TDSON-34
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 100A (Tc) 167W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-34
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IAUC100N10S5L040ATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
78 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5200 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
167W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-34
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 90µA