FS150R12PT4BOSA1
Numărul produsului DigiKey
448-FS150R12PT4BOSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FS150R12PT4BOSA1
Descriere
IGBT MOD 1200V 200A 680W MOD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul IGBT Trench Field Stop Invertor trifazic 1200 V 200 A 680 W Cu montare pe carcasă Modul
Categorie
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,15V la 15V, 150A
Producător
Infineon Technologies
Curent - Decuplare colector (Max)
1 mA
Serie
Capacitanță intrare (Cies) la Vce
9.35 nF @ 25 V
Ambalaj
Tavă
Intrare
Standard
Stare piesă
Activ
Termistor NTC
Da
Tip IGBT
Trench Field Stop
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Configurație
Invertor trifazic
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1200 V
Pachet/cutie
Modul
Curent - Colector (Ic) (Max)
200 A
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Putere - Max
680 W