FS100R12PT4BOSA1
Numărul produsului DigiKey
FS100R12PT4BOSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FS100R12PT4BOSA1
Descriere
IGBT MOD 1200V 135A 500W MOD
Referință client
Descriere detaliată
Modul IGBT Trench Field Stop Invertor trifazic 1200 V 135 A 500 W Cu montare pe carcasă Modul
Categorie
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,15V la 15V, 100A
Producător
Infineon Technologies
Curent - Decuplare colector (Max)
1 mA
Serie
Capacitanță intrare (Cies) la Vce
6.3 nF @ 25 V
Ambalaj
Tavă
Intrare
Standard
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Termistor NTC
Da
Tip IGBT
Trench Field Stop
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Configurație
Invertor trifazic
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1200 V
Pachet/cutie
Modul
Curent - Colector (Ic) (Max)
135 A
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Putere - Max
500 W