FP75R12KT4B11BOSA1
Numărul produsului DigiKey
FP75R12KT4B11BOSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FP75R12KT4B11BOSA1
Descriere
IGBT MOD 1200V 75A 385W MOD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul IGBT Trench Field Stop Invertor trifazic 1200 V 75 A 385 W Cu montare pe carcasă Modul
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Decuplare colector (Max)
1 mA
Producător
Infineon Technologies
Capacitanță intrare (Cies) la Vce
4.3 nF @ 25 V
Ambalaj
Tavă
Intrare
Standard
Stare piesă
Activ
Termistor NTC
Da
Tip IGBT
Trench Field Stop
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Configurație
Invertor trifazic
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1200 V
Pachet/cutie
Modul
Curent - Colector (Ic) (Max)
75 A
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Putere - Max
385 W
Număr produs de bază
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,15V la 15V, 75A