FF400R12KE3HOSA1
Numărul produsului DigiKey
FF400R12KE3HOSA1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FF400R12KE3HOSA1
Descriere
IGBT MOD 1200V 580A 2000W MOD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul IGBT Trench Field Stop Semi-punte 1200 V 580 A 2000 W Cu montare pe carcasă Modul
Categorie
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2,15V la 15V, 400A
Producător
Infineon Technologies
Curent - Decuplare colector (Max)
5 mA
Serie
Capacitanță intrare (Cies) la Vce
28 nF @ 25 V
Ambalaj
Tavă
Intrare
Standard
Stare piesă
Activ
Termistor NTC
Nu
Tip IGBT
Trench Field Stop
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Configurație
Semi-punte
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
1200 V
Pachet/cutie
Modul
Curent - Colector (Ic) (Max)
580 A
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Putere - Max
2000 W