ESD5V3U4RRSH6327XTSA1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
15V Clemă 3A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață PG-SOT363-PO
ESD5V3U4RRSH6327XTSA1
Numărul produsului DigiKey
ESD5V3U4RRSH6327XTSA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ESD5V3U4RRSH6327XTSA1
Descriere
TVS DIODE 5.3VWM 15VC PGSOT363PO
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
50W
Prod.
Protecție linie electrică
Da
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Inactual
Capacitanță la frecvență
0,4pF la 1MHz
Tip
Direcție (șină la șină)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5,3V (max.)
Pachet/cutie
6-VSSOP, SC-88, SOT-363
Tensiune - Străpungere (Min)
6,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
15V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3A (8/20µs)