CY8C27443-24PVXI
Numărul produsului DigiKey
448-CY8C27443-24PVXI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CY8C27443-24PVXI
Descriere
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SSOP
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
M8C null CI microcontroler 8bit 24MHz 16kB (16K x 8) FLASH 28-SSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CY8C27443-24PVXI Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune memorie program
Prod.
Tip memorie program
FLASH
Serie
Dimensiune EEPROM
Ambalaj
Tub
Dimensiune RAM
256 x 8
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
3V – 5,25V
Programabil la DigiKey
Verificat
Convertoare de date
A/D 4x14b; D/A 4x9b
Procesor
M8C
Tip oscilator
Intern
Dimensiune nucleu
8bit
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
24MHz
Tip montare
Montare pe suprafață
Conectivitate
I2C, SPI, UART/USART
Pachet dispozitiv furnizor
28-SSOP
Periferice
POR, PWM, WDT
Pachet/cutie
28-SSOP (0,209", 5,30mm lățime)