BTT62004ESAXUMA1
Numărul produsului DigiKey
448-BTT62004ESAXUMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-BTT62004ESAXUMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-BTT62004ESAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BTT62004ESAXUMA1
Descriere
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 TSDSO-24
Termen de livrare standard al producătorului
48 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 1A PG-TSDSO-24-21
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BTT62004ESAXUMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
1A
Prod.
Rds pornit (tipic)
200mOhm
Serie
Tip intrare
Fără inversare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Protecție la defecțiune
Limitare curent (fix), Detectare încărcare deschisă, Supra-temperatură, Supratensiune
Tip comutator
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Număr de ieșiri
4
Grad
Automobile
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Calificare
AEC-Q100
Configurație ieșire
Parte ridicată
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Canal-N
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSO-24-21
Interfață
Pornit/Oprit
Pachet/cutie
Tensiune - Sarcină
5V – 36V