BTS3800SLHTSA1
Numărul produsului DigiKey
BTS3800SLHTSA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BTS3800SLHTSA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BTS3800SLHTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BTS3800SLHTSA1
Descriere
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SCT595
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator/driver alimentare 1:1 Canal-N 350mA PG-SCT595-5-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BTS3800SLHTSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
Nu este necesar
Prod.
Curent - Ieșire (Max)
350mA
Serie
Rds pornit (tipic)
800mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip comutator
Protecție la defecțiune
Supra-temperatură, Supratensiune
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Raport - Intrare:Ieșire
1:1
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație ieșire
Parte inferioară
Pachet dispozitiv furnizor
PG-SCT595-5-1
Tip ieșire
Canal-N
Pachet/cutie
Interfață
Pornit/Oprit
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
41V