BSC600N25NS3GATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC600N25NS3GATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC600N25NS3GATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC600N25NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC600N25NS3GATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 250V 25A TDSON-8-1
Descriere detaliată
Canal-N 250 V 25A (Tc) 125W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSC600N25NS3GATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
29 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2350 pF @ 100 V
Disipare putere (Max)
125W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
250 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
60mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 90µA