BSC152N15LS5ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-BSC152N15LS5ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-BSC152N15LS5ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-BSC152N15LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC152N15LS5ATMA1
Descriere
TRENCH >=100V
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 8,9A (Ta), 55A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
29 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2000 pF @ 75 V
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
150 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
15,2mOhm la 29A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,3V la 60µA