BSC105N15LS5ATMA1
Numărul produsului DigiKey
448-BSC105N15LS5ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-BSC105N15LS5ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-BSC105N15LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC105N15LS5ATMA1
Descriere
TRENCH >=100V
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 150 V 10,7A (Ta), 76A (Tc) 2,5W (Ta), 125W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
23 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3000 pF @ 75 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 125W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
150 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
10,5mOhm la 40A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,3V la 91µA