BSC016N06NSATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC016N06NSATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC016N06NSATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC016N06NSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC016N06NSATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 60V 30A/100A TDSON
Termen de livrare standard al producătorului
61 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 30A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 139W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8 FL
Modele EDA/CAD
BSC016N06NSATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
71 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5200 pF @ 30 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 139W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8 FL
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,6mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,8V la 95µA