BAS7005E6433HTMA1
Numărul produsului DigiKey
448-BAS7005E6433HTMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
448-BAS7005E6433HTMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
448-BAS7005E6433HTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS7005E6433HTMA1
Descriere
DIODE ARRAY SCHOT 70V 70MA SOT23
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Infineon Technologies
Timp recuperare inversă (trr)
100 ps
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 50 V
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V