ISEDR-240-24
Numărul produsului DigiKey
2198-ISEDR-240-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ISEDR-240-24
Descriere
DIN RAIL POWER SUPPLY, AC-DC, 24
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Industrial Shields
Tensiune - Ieșire 6
Ambalaj
Cutie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Stare piesă
Activ
Putere (wați)
240W
Tip intrare
AC
Aplicații
Număr de ieșiri
1
Eficiență
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
Caracteristici
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
Mărime/Dimensiune
Tensiune - Ieșire 1
24V