IXA10-FBFF10-24.576 MHZ
Numărul produsului DigiKey
2780-IXA10-FBFF10-24.576MHZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2780-IXA10-FBFF10-24.576MHZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
IXA10-FBFF10-24.576 MHZ
Descriere
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24.576 MHz ±30ppm Cristal 10pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24.576 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)
Capacitanță sarcină
10pF