HC49US-FF3F18-10.000MHZ
Numărul produsului DigiKey
2780-HC49US-FF3F18-10.000MHZ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HC49US-FF3F18-10.000MHZ
Descriere
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF TH
Referință client
Descriere detaliată
10 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms HC-49/US
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
10 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
HC-49/US
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,437" L x 0,185" l (11,10mm x 4,70mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,138" (3,50mm)
Capacitanță sarcină
18pF