56YSD15S-1201250
Numărul produsului DigiKey
2882-56YSD15S-1201250-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
56YSD15S-1201250
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 1,25A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Ideal Power Ltd.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
1,25A
Ambalaj
Cutie
Putere (wați)
15W
Stare piesă
Activ
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
85%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 50°C
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, IP20
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
3,54" L x 0,71" l x 2,28" Î (90,0mm x 18,0mm x 58,0mm)