44ATM250T-P240
Numărul produsului DigiKey
2882-44ATM250T-P240-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
44ATM250T-P240
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 250W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 250 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
210mW (max.)
Producător
Ideal Power Ltd.
Polarizare
Serie
Aplicații
Medical
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Regiune utilizare
America de Nord
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
47" (1,20m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
100 – 240V c.a.
Mărime/Dimensiune
8,03" L x 3,70" l x 1,71” Î (204,0mm x 94,0mm x 43,5mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
CB, CE, cULus, FCC, PSE, TUV, UKCA
Curent - Ieșire (Max)
10,4A
Număr standard
Putere (wați)
250 W