15DYS850-180280W-K
Numărul produsului DigiKey
2882-15DYS850-180280W-K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
15DYS850-180280W-K
Descriere
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 50W
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18V 50 W C.a./c.c. extern Cu montare pe perete (clasa II) Adaptor Lame multiple (incluse) Intrare
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
Ideal Power Ltd.
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
88%
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 12,0mm
Formă
Cu montare pe perete (clasa II)
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Tip intrare
Lame multiple (incluse)
Conector intrare
Lame multiple (incluse)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
3,33" L x 2,05" l x 1,38" Î (84,5mm x 52,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire
18V
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, FCC, GS, PSE, RCM, TUV
Curent - Ieșire (Max)
2,8A
Număr standard
Putere (wați)
50 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
210mW (max.)