82451-100B-02-D
Numărul produsului DigiKey
5378-82451-100B-02-D-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
82451-100B-02-D
Descriere
CABLINE-UM HAR 40P 100MM 1:N
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Mufă la mufă 0,328' (100,00mm, 3,94")
Categorie
Pas - Cablu
Producător
I-PEX
Lungime
0,328' (100,00mm, 3,94")
Serie
Caracteristici
1-N, blocare, cablare inversă
Ambalaj
Pungă
Culoare
Albastru, Individual
Stare piesă
Activ
Ecranare
Ecranat
Tip conector
Mufă la mufă
Utilizare
Număr de poziţii
40
Terminație cablu
Aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Finisaj contact
Auriu
Pas - Conector
0,016" (0,40mm)