MF86/11MMPX/11SMA/152MM
Numărul produsului DigiKey
3628-MF86/11MMPX/11SMA/152MM-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MF86/11MMPX/11SMA/152MM
Descriere
COAX CBL MMPX TO SMA 5.9"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale MMPX la SMA Multiflex 86 5,984" (152,00mm)
Categorie
Gen al doilea contact
Element tip tată
Producător
Huber+Suhner, Inc.
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Serie
Caracteristică de montare conector secundar
Ambalaj
Vrac
Lungime
5,984" (152,00mm)
Stare piesă
Activ
Tip cablu
Multiflex 86
Stil
MMPX la SMA
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Fișă MMPX
Frecvență - Max
18 GHz
Gen primul contact
Element tip tată
Culoare
Albastru
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Caracteristici
Caracteristică de montare conector principal
Temperatură de funcționare
-65°C – 165°C