CSSV1500N-156R
Numărul produsului DigiKey
480-CSSV1500N-156R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSSV1500N-156R
Descriere
CURRENT SENSOR 1500A
Descriere detaliată
Senzor de curent 1500A 1 Canal Senzor de curent Bidirecțional Modul, Tip străpungere unică
Acuratețe
±0,5%
Serie
Tensiune - Alimentare
6V – 18V
Curent - Alimentare (Max)
200mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
C.c., 50Hz – 60Hz