CSSV1500N-154
Numărul produsului DigiKey
480-CSSV1500N-154-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSSV1500N-154
Descriere
CURRENT SENSOR 1500A
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 1500A 1 Canal Senzor de curent Bidirecțional Modul, Tip străpungere unică
Categorie
Liniaritate
Prod.
Acuratețe
±0,5%
Serie
Tensiune - Alimentare
6V – 18V
Ambalaj
Cutie
Timp de răspuns
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
200mA
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip senzor
Grad
Curent - Detectare
Calificare
Număr de canale
1
Polarizare
Bidirecțional
Ieșire
Magistrală CAN
Tip montare
Sensibilitate
Pachet/cutie
Modul, Tip străpungere unică
Frecvență
C.c., 50Hz – 60Hz