CSNV700N-425
Numărul produsului DigiKey
480-CSNV700N-425-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSNV700N-425
Descriere
CURRENT SENSOR FLUX GATE 700A
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 700A 1 Canal Flux Gate Bidirecțional Modul, Tip străpungere unică
Categorie
Liniaritate
±0,1%
Prod.
Acuratețe
±0,5%
Serie
Tensiune - Alimentare
8V – 32V
Ambalaj
Cutie
Timp de răspuns
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
110mA
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip senzor
Grad
Automobile
Curent - Detectare
Calificare
AEC-Q100
Număr de canale
1
Polarizare
Bidirecțional
Ieșire
Magistrală CAN
Tip montare
Sensibilitate
Pachet/cutie
Modul, Tip străpungere unică
Frecvență
C.c., 5Hz – 2kHz