CSNV500M-354M
Numărul produsului DigiKey
480-CSNV500M-354M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSNV500M-354M
Descriere
CURRENT SENSOR HE/CL 500A
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 500A 1 Canal Efect Hall, Buclă închisă Bidirecțional Modul, Tip străpungere unică
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CSNV500M-354M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Liniaritate
±0,1%
Prod.
Acuratețe
±0,5%
Serie
Tensiune - Alimentare
7V – 18V
Ambalaj
Cutie
Timp de răspuns
200ns
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
250mA
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip senzor
Grad
Curent - Detectare
Calificare
Număr de canale
1
Polarizare
Bidirecțional
Ieșire
Magistrală CAN
Tip montare
Sensibilitate
Pachet/cutie
Modul, Tip străpungere unică
Frecvență
c.c. – 200kHz