CSHV1100A-001
Numărul produsului DigiKey
480-CSHV1100A-001-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CSHV1100A-001
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 1100A
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 1100A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional Modul, Tip străpungere unică
Categorie
Frecvență
45kHz
Prod.
Liniaritate
±1%
Serie
Acuratețe
±2%
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Timp de răspuns
6µs
Pentru măsurare
c.a./c.c.
Curent - Alimentare (Max)
16mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Detectare
Polarizare
Bidirecțional
Număr de canale
1
Tip montare
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Pachet/cutie
Modul, Tip străpungere unică
Sensibilitate
1,818mV/A