ABPDRRV015PDAA5
Numărul produsului DigiKey
480-ABPDRRV015PDAA5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ABPDRRV015PDAA5
Descriere
SENSOR 15PSI 0.059" 4.5V 6-DIP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor presiune ±15PSI (±103,42kPa) Diferențial Tată - Tub de 0,059" (1,5mm), dual 0,5V – 4,5V 6-DIP (0,453", 11,50mm), Porturi duble, Aceeași parte
Categorie
Dimensiune port
Tată - Tub de 0,059" (1,5mm), dual
Producător
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Stil port
Ghimpat
Serie
Caracteristici
Ieșire amplificată, Cu compensare de temperatură
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Pini PC
Stare piesă
Activ
Presiune maximă
250PSI (1723,69kPa)
Aplicații
Ventilație medicală
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip presiune
Diferențial
Grad
Presiune de lucru
±15PSI (±103,42kPa)
Calificare
Tip ieșire
Tensiune analogică
Tip montare
Orificiu străpuns
Ieșire
0,5V – 4,5V
Pachet/cutie
6-DIP (0,453", 11,50mm), Porturi duble, Aceeași parte
Acuratețe
±0,25%
Pachet dispozitiv furnizor
6-DIP
Tensiune - Alimentare
4,75V – 5,25V