ZG05HV-6P-3.3H
Numărul produsului DigiKey
26-ZG05HV-6P-3.3HTR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-ZG05HV-6P-3.3HCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-ZG05HV-6P-3.3HDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZG05HV-6P-3.3H
Descriere
RECEPTACLE, 6POS., HIGH-VOLTAGE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 6 position 0,130" (3,30mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ZG05HV-6P-3.3H Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,323" (8,20mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Număr de poziţii
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
1000V c.a./DC