UFL-2LPA-068Y2T-A-100
Numărul produsului DigiKey
26-UFL-2LPA-068Y2T-A-100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UFL-2LPA-068Y2T-A-100
Descriere
COAX CBL U.FL TO U.FL 3.9"
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ansamblu cabluri coaxiale U.FL (UMCC) la U.FL (UMCC) Cablu coaxial D.E. 1,13mm 3,937" (100,00mm)
Categorie
Gen al doilea contact
Element tip mamă
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare conector secundar
Suspendat liber (în linie)
Serie
Caracteristică de montare conector secundar
Ambalaj
Pungă
Lungime
3,937" (100,00mm)
Stare piesă
Activ
Tip cablu
Cablu coaxial D.E. 1,13mm
Stil
U.FL (UMCC) la U.FL (UMCC)
Impedanță generală
50 Ohms
Conector principal
Mufă U.FL (UMCC), unghi drept
Frecvență - Max
6 GHz
Gen primul contact
Element tip mamă
Culoare
Negru
Tip montare conector principal
Suspendat liber (în linie)
Caracteristici
Caracteristică de montare conector principal
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C