RDAD-15S-LNA(4-40)(55)
Numărul produsului DigiKey
H122865-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RDAD-15S-LNA(4-40)(55)
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RDAD-15S-LNA(4-40)(55) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
8,00µin (0,203µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
350V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Material contact
Fosfor bronz
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C