HIF6A-40DA-1.27DSA(71)
Numărul produsului DigiKey
H123966-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HIF6A-40DA-1.27DSA(71)
Descriere
CONN RCPT 40POS 0.05 GOLD PCB
Descriere detaliată
40 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Orificiu străpuns Auriu
Modele EDA/CAD
HIF6A-40DA-1.27DSA(71) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,346" (8,80mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
14,8mm
Stil
Placă la placă sau cablu
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Cheie de polarizare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
125V c.a.
Număr de rânduri
2
Aplicații
De uz universal
Spații între rânduri - Conectare
0,100" (2,54mm)