HIF3H-6SA-2.54DSA(61)
Numărul produsului DigiKey
26-HIF3H-6SA-2.54DSA(61)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HIF3H-6SA-2.54DSA(61)
Descriere
CONN RCPT 6POS 0.1 GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Auriu
Modele EDA/CAD
HIF3H-6SA-2.54DSA(61) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,374" (9,50mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,118" (3,00mm)
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la cablu/fir
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
300V c.a.