HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
Numărul produsului DigiKey
H123845-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71)
Descriere
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 14 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
HIF3FC-14PA-2.54DSA(71) Modele
Înălțime izolație
0,350" (8,89mm)
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
200V
Lungime contact - Conectare
0,236" (6,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,110" (2,79mm)