HIF3BA-16D-2.54R(63)
Numărul produsului DigiKey
26-HIF3BA-16D-2.54R(63)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HIF3BA-16D-2.54R(63)
Descriere
CONN SOCKET 16POS IDC 28AWG GOLD
Referință client
Descriere detaliată
16 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Auriu AWG 28
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HIF3BA-16D-2.54R(63) Modele
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip fixare
Serie
Terminație cablu
IDC
Ambalaj
Tavă
Tip fir
Cablu panglică
Stare piesă
Inactual
Diametru fir
AWG 28
Tip conector
Soclu
Caracteristici
Alimentare, Cheie de polarizare, Reducere a solicitării
Tip contact
Soclu tip mamă
Finisaj contact
Auriu
Număr de poziţii
16
Grosime finisaj contact
7,87µin (0,200µm)
Pas
0,100" (2,54mm)
Culoare
Negru
Număr de rânduri
2
Număr produs de bază
Spații între rânduri
0,100" (2,54mm)