GT10-16DS-HU
Numărul produsului DigiKey
H122610-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GT10-16DS-HU
Descriere
CONN RCPT HSG 16POS 2.00MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Gri 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GT10-16DS-HU Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Spații între rânduri
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Pungă
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor
Stare piesă
Activ
Culoare
Gri
Tip conector
Caracteristici
Tip contact
Soclu tip mamă
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Pas
0,079" (2,00mm)