FX8C-100S-SV5(92)
Numărul produsului DigiKey
H121945TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H121945CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H121945DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FX8C-100S-SV5(92)
Descriere
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Descriere detaliată
100 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
FX8C-100S-SV5(92) Modele
Grosime finisaj contact
39,4µin (1,00µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
10mm, 11mm, 12mm, 14mm, 16mm
Înălțime deasupra plăcii
0,352" (8,95mm)
Pas
0,024" (0,60mm)